Yerinde Üretim Hizmeti

Anasayfa Hizmetlerimiz

Yerinde Üretim Hizmetleri

Hazır mutfağınızda veya mutfak kurarak yerinde üretim hizmeti veriyoruz. Hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla veriyoruz, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini arttırıyoruz.Yerinde Üretim Yemek sistemi için mutfak beklentileri karşılayacak durumda olmalı ya da mevcut durumun revize edilmelidir. Bu amaçla ilk olarak yemek üretimi yapılacak alanların beklentiler doğrultusunda incelenerek eksikliklerin belirlenmesi ve eksikliklerin ne şekilde giderileceğinin karşılıklı olarak tespit edilmesi gerekir. Bu aşamada mutfak mimarlarımız mevcut alanların en verimli şekilde kullanılabilmesi için elektrik, su, gaz tesisat projeleri ile birlikte mutfak ekipman yerleşim planını hazırlar ve proje karşılıklı olarak değerlendirilir. Onaylanan proje operasyon merkezimiz tarafından tüm malzemeler ve işçilikler dahil olmak üzere takip ve tedarik edilerek mutfak beklentileri karşılayacak duruma getirilir.

single

Yerinde Üretim Yemek sisteminde fiziksel koşullar kadar bir diğer önemli unsur da sisteme entegre olmuş profesyonel bir kadronun işi başından sonuna kadar aynı standartlarda yürütebilmesidir. Tüm yerinde üretim yemek hizmeti verdiğimiz projelerimizin başında mutlaka deneyimli bir gıda mühendisi / teknikeri işletme yöneticimiz bulunmaktadır. Gerekli olan tüm yetki ve sorumluluğa sahip olan işletme yöneticilerimiz personel alımından, ürün siparişine, sistem denetçiliğinden, personel eğitimine kadar tüm bilgi ve deneyime sahip kişiler arasından seçilmektedir.

Yerinde Üretim Yemek hizmetinin en keyifli ve avantajlı tarafı sizin mutfağınızda, sizin için çalışan aşçılar ile size özel lezzetler üretilmesinin yanında tüm hammaddelerin yine sizin gözetiminizde depolanması, denetlenmesi ve kullanılmasıdır. Bundan sonra geriye sadece size özel yapılan bu hizmetin tadını çıkarmak kalır. Taşıma yemek hizmeti; mutfakları ve çalışma ortamları yemek üretimine müsait olmayan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bu hizmeti diğer yemek hizmetlerinden ayıran en önemli özelliği; yemeklerin bir merkez mutfakta hazırlanıp, yemek transferi için sağlık ve hijyen koşullarına uygun özel dizayn edilmiş araçlar ile taşınmasıdır.

Yukarı