Kalite Politikamız

Anasayfa Kalite Politikamız

Kalite Politikamız


Aside Yemekçilik

ASİDE YEMEKÇİLİK olarak toplu yemek ve hazır yemek üretimi en tecrübeli aşçılarla, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, yiyecek maddelerinin taze olarak satın alınması ön planda tutularak gıda mühendislerinin analizi gözetiminde yapılır. Satın almadan, depolamaya, üretimden müşteriye ulaşmasına kadar kalite standartlarında hizmet vermektedir. Firmamız, müşterinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için sektöründeki yenilikleri yakından izleyerek çalışma imkanlarını ve altyapısını sürekli geliştirmektedir.

ASİDE YEMEKÇİLİK, müşteri memnuniyetine özen göstererek, aylık yemek listesinden taviz vermeden, dürüstlük anlayışıyla istenilen zamanda doğru teçhizatlarla yemek üretimi yapar. Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve kaliteli üretim sunan ASİDE YEMEKÇİLİK, teknolojik ekipmanlara yatırım yaparak ve en son çıkan makinalarla her aşamada kontrollü üretim sağlamaktadır.

ASİDE YEMEKÇİLİK, sektöründe en kaliteli çözümleri üretmek için; kontrollü üretim aşamalarını tüm iş süreçlerine uygulamayı ilke edinmiştir.